Вітаємо!
Дата: 19.02.2026 11:08
Кількість переглядів: 36

Вітаємо з перемогою Ірину Сергївну Свічкар, вчителя української мови та літератури!!!!
У лютому відбувся фінальний тур 3-го сезону Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Освіта України 2026", у якому вчителька української мови і літератури Свічкар Ірина Сергіївна посіла І місце. Її робота здобула перемогу в номінації "Презентація до уроку" (шкільна освіта" на тему: "Правила вживання знака м'якшення (м'якого знака). Українська мова. 5 клас НУШ". Роботу було відзначено за розуміння сучасних тенденцій освіти, інтеграційний підхід у навчанні та орієнтацію на становлення учня як особистості й інноватора.





