Зустріч з представницею Харківської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

У нашому ліцеї відбувся надзвичайно теплий та пізнавальний захід, який провела пані Олена — представниця Харківської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва (https://www.facebook.com/bibl.kharkiv.ua/?locale=uk_UA).
З перших хвилин зустрічі діти поринули у світ емоцій, спілкування та гри. Учасники активно працювали в командах, складали тематичні пазли, обговорювали різні настрої та вчилися краще розуміти власні почуття й емоції інших. Особливо сподобалася дітям вправа «Який твій настрій сьогодні?», де кожен міг поділитися своїм емоційним станом.
Захід пройшов у дружній, щирій атмосфері. Було багато усмішок, зацікавлених очей і щирих відповідей. Діти отримали не лише нові знання та позитивні емоції, а й чудові книжки в подарунок — справжній скарб для юних читачів!
Щиро дякуємо пані Олені за цікаву зустріч, теплоту та любов до дитячої книги.




