Пам’ятаємо. Перемагаємо. Бережемо мир!
Дата: 08.05.2026 22:24
Кількість переглядів: 43
У нашому ліцеї були проведені заходи до Дня пам’яті та примирення — дня вшанування пам’яті всіх, хто постраждав у роки Другої світової війни.
Учні та педагоги долучилися до тематичних виховних годин, бесід і пам’ятних заходів, під час яких говорили про цінність миру, людяність, мужність і важливість збереження історичної пам’яті.
Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто боровся за свободу, та схиляємо голови перед усіма жертвами війни.
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Бережемо мир!





