A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад
«Дергачівський ліцей №2»
Дергачівської міської ради
Плекаємо традиції, працюємо сучасно

Пам’ятаємо. Перемагаємо. Бережемо мир!

Дата: 08.05.2026 22:24
Кількість переглядів: 43

У нашому ліцеї були проведені заходи до Дня пам’яті та примирення — дня вшанування пам’яті всіх, хто постраждав у роки Другої світової війни.  

Учні та педагоги долучилися до тематичних виховних годин, бесід і пам’ятних заходів, під час яких говорили про цінність миру, людяність, мужність і важливість збереження історичної пам’яті.  

Ми пам’ятаємо подвиг тих, хто боровся за свободу, та схиляємо голови перед усіма жертвами війни.  
Пам’ятаємо. Перемагаємо. Бережемо мир!

Фото без опису



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень